utolsó módosítás ideje:2011. július 5. 09:21 ••• 7 984 megtekintés

Property:Hivatalos weblap

A szasza wikiből

Ez egy „URL” típusú tulajdonság.


(előző 25) (következő 25)

A(z) „Hivatalos weblap” tulajdonságot használó lapok

25 lap megjelenítése ezen tulajdonság használatával.

A

Agyteszt játék +http://www.shah-soft.com/arcade/ShahSoft/30/Brain-Test.html  +
Agytorna +http://tttweb.hu/agytorna/meret/500x350/kategoria/jatekok/nev/agymester-1  +
Algebra Puzzle +http://www.mathplayground.com/algebra_puzzle.html  +
Almási e-Tananyagok, Földrajz +http://www.tananyag.almasi.hu/tananyag.html  +
Almási e-Tananyagok, Informatika +http://www.tananyag.almasi.hu/tananyag.html  +
Almási e-Tananyagok, Magyar +http://www.tananyag.almasi.hu/tananyag.html  +
Almási e-Tananyagok, Matematika +http://www.tananyag.almasi.hu/tananyag.html  +
Almási e-Tananyagok, Ének-zene +http://www.tananyag.almasi.hu/paja/mozart/  +
Area Builder 1.0.1 +https://phet.colorado.edu/sims/html/area-builder/latest/area-builder_en.html  +
Artweaver +http://www.artweaver.de/home-en/  +
Audacity +http://audacity.sourceforge.net/  +

B

BBC Learning English +http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/  +
Balance Scales +http://www.mathplayground.com/balance_scales.html  +
Balancing Act +https://phet.colorado.edu/en/simulation/balancing-act  +
Bee-Bot/Blue-Bot +https://www.bee-bot.us/  +
Beszédmester +http://www.inf.u-szeged.hu/beszedmester  +
Blogger +http://www.blogger.com  +
Bloxorz +http://ingyenesjatek.hu/bloxorz.html  +
Box Island +https://boxislandgame.com/  +
Brain Buddies +http://apps.facebook.com/brainbuddies/?ref=ts  +
BrainsBreaker Jigsaw Puzzle +http://www.brainsbreaker.com/  +
Bridge Crossing (Át a hídon!) +http://www.coolmath-games.com/0-bridge-crossing  +
Bubbl.us +https://bubbl.us/  +

C

CHECK +http://www.checkgame.info  +
Cabri 3D v2 +http://www.cabri.com/  +
(előző 25) (következő 25)

Oldal értékelése

Még senki sem szavazott erre az oldalra
 Az értékeléshez a JavaScript futtatást engedélyezni kell
Hivatalos weblap-tényekRDF hírcsatorna
Has typeEz a tulajdonság különleges ebben a wikiben.URLEz a típus ennek a wikinek az alapvető adattípusai közé tartozik.  +